BACH UNLIMITED met Bert van den Brink en Johannette Zomer

Amsterdam, De Waalse Kerk, zaterdag 1 maart 2025, 20:15 - 22:00 uur

Info
Reserveer nu
Contact

BACH UNLIMITED

Sopraan Johannette Zomer en pianist Bert van den Brink laten zich inspireren door hun held Johann Sebastian Bach in originele Bach werken, improvisaties en eigen composities, en nemen daar een topteam aan muzikanten voor mee uit zowel de barok- als jazzscene. Geniet van o.a. Bach’s Cello suite in G, Bist du bei mir, Jesu, bleibet meine Freude, Badinerie en Schlummert ein en ervaar wat deze kruisbestuiving tussen barok en jazz tot magisch gevolg kan hebben.

Uitvoerenden:

m.m.v. Johannette Zomer, sopraan, Bert van den Brink, piano, Johan van der Linden, saxofoon, Lucia Swarts, cello, Marcel Booij, contrabas, Franc auf dem Brinke, slagwerk.




Johannette Zomer

Het repertoire van de Nederlandse sopraan Johannette Zomer reikt van de Middeleeuwen tot en met de 20e eeuw, met als gevolg een zeer gevarieerde en omvangrijke concertpraktijk.


Uitgelicht

Rembrandt in Concert

Stap tijdens het Amsterdam's jubileumjaar in een wereld van kunst, emotie en geschiedenis met het Rembrandt Inspiratie Concert. Op 14,15 november.


Uitgelicht

Johannette Zomer - Matthäus Binnenstebuiten project

Sopraan Johannette Zomer vond de Matthäus een prachtig onderwerp voor haar Zomer Academie Zutphen en projectkoor, deze keer in samenwerking met de studenten koordirectie van Rob Vermeulen van het HKU.

Seinconcerten: Rembrandt Frerichs

Geïnspireerd door Mozart brengt Rembrandt het improvisatie-element terug in de klassieke muziek.



Algemene voorwaarden en Privacy statement • KVK 30196833